İletişime Geçin
İSTANBUL(Üsküdar) - ŞANLIURFA(Merkez) - İZMİR(Bornova) - MANİSA(Akhisar) Şubelerimizde Covid nedeni ile hem sizin hem bizim Sağlığımız için Danışanlarımızla yüz yüze göreşemiyoruz. Anlayışınız için Teşekkür Ederiz
Kişisel Vefk Hazırlama
Kişisel Vefk Hazırlama

Vekhane.com tarafından şahsınıza özel olarak hazırlanacak olan vefkte bizlere iletmiş olduğunuz Bakım ve Vefk  formunda ki  şahsınıza veya yakınlarınıza  ait bireylerin yazmış olduğunuz  bilgileri doğrultusunda; İŞLEM AŞAMALARI AŞAĞIDA ANLATILMIŞTIR.

Ø  → ŞAHSINIZA VEYA YAKINLARINIZIN  Bakım ve Vefk  FORUMUNDA Kİ BİLGİLERE GÖRE EBCED HESABINIZ/HESAPLARINIZ YAPILIR.

Ø  → EBCED HESAPLARINIZ YAPILDIKTAN SONRA EBCED HESABI YAPILAN ŞAHSIN YILDINIZA, BURCUNA YILDIZNAME KARAKTERİNE GÖRE HER KİŞİ İÇİN AYRI AYRI BAKILIR AYRI AYRI EBCED HESABI  YAPILIR.

Ø  → EBCED HESABINDAN SONRA UYGUN ZAMAN VE ŞARTLAR BELİRLENİR. ŞAHSINIZA EN UYGUN ZAMAN VE ŞARTLARDA EBCED HESABI İLE ELDE ETTİĞİMİZ BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA AY'IN KONUMU VE ZAMANINA GÖRE VEFK İŞLEMİNİZE BAŞLANIR.

Ø  ( NOT: YOĞUNLUK DURUMUMUZA GÖRE İŞLEM SÜRESİ UZAYABİLİR. BU KONUDA SİZİ BİLGİLENDİRİRİZ.)

Ø  → VEFK İŞLEMİNİZE BAŞLANINCA VEFKİNİZ İSTEĞİNİZ DOĞRULTUSUNDA ÖRNEĞİN; KORUMA AMAÇLI, CELP AMACLI, RIZIK AMAÇLI, ŞİFA AMAÇLI, HUZUR AMAÇLI GİBİ  DURUMLARDA TAMAMEN SİZİN İSTEK VE ARZUNUZA GÖRE VE SİZE EN UYGUN ŞEKİLDE HESAPLANIR, HESAP YAPILDIKTAN SONRA   BURCUNUZUN ANASIRINA GÖRE YANİ HAVA - SU- ATEŞ - TOPRAK ANASIRINIZA GÖRE; 

ü  → ÜÇLÜ VEFKİNİZ 

ü  → DÖRTLÜ VEFKİNİZ

ü  → BEŞLİ VEFKİNİZ

ü  → ALTILI VEFKİNİZ

ü  → YEDİLİ VEFKİNİZ

ü  → SEKİZLİ VEFKİNİZ 

ü  → DOKUZLU VEFKİNİZ

ü  → ONLU VEFKİNİZ

ü  → ONBİRLİ VEKİNİZ

ü  → CENNET-ÜL ESMA VEFKİNİZ 

ü  → KİŞİSEL ÖZEL VEFKİNİZ HAZIRLANIR   

ü  VE ŞAHSINIZA ÖZEL OLARAK YAZILIR. 

Ø  → YAZIM İŞLEMİNDE HERKES İÇİN  SAFRANLA HAZIRLANMIŞ OLAN ÖZEL BİR MÜREKKEP KULLANILIR.

Ø  → YAZIM ALANI SİZİN TERCİHİNİZE GÖRE KAGIT CEYLAN DERİSİ , GEYİK DERİSİ, PAPİRUS KAGIDI, GÜMÜŞ ,ALTIN ,BAKIR GİBİ METALLERE YAZILABİLİR.

Ø  (KAĞIT HARİCİNDEKİ YAZILACAK OLAN MALZEMENİN ÜCRETİ SİZDEN TEMİN EDİLİR.) 

Ø  → YAZIM İŞLEMİ  TAMAMLANIR.

Ø  VEFK YAZIM İŞLEMİ BİTTİKTEN SONRA 3 GÜN , 7 GÜN , 21 GÜN , VEYA 41 GÜN BOYUNCA  TARAFIMIZCA OKUMA YAPILIR.

Ø  →  OKUMASI BİTEN VEFKİN EN KISA SÜREDE SİZE KARGOSU YAPILIR GÖNDERİLİR.

Ø  NOT: VEFK ELİNİZE ULAŞTIKTAN SONRA ŞAYET OKUMANIZ GEREKEN DUA, ESMA -ÜL HÜSNA, KURAN-I KERİM SÜRESİ VEYA  AYETİ,  VAR İSE SİZE VERİLİR/SÖYLENİR.   MUTLAKA SİZİNDE ONLARI OKUMANIZ GEREKMEKTEDİR. ÇÜNKÜ O BİZİM YAPTIĞIMIZ VE SİZİN YAPACAĞINIZ OKUMALARLA VEFKİNİZ SİZE UYUMLANIR..

BİLGİLENDİRME

1)    VEFK YAPIM SÜRESİ EN AZ  3 GÜN OLAN VEFKLER;  TEK TEK İSTENİLEN VEFKLERDİR. ÖRNEĞİN SADECE ÜÇLÜ VEFK , SADECE DÖRTLÜ VEFK YADA BEŞLİ VEFK, ALTILI VEFK GİBİ TEK VEFK İŞLEMİ DİR .  YOĞUNLUK DURUMUMUZA GÖRE İŞLEM SIRASINA ALINIR VEFKİN HAZIRLANMASI EN AZ  3 GÜN SÜRER.

2)    VEFK YAPIM SÜRESİ EN AZ  7 GÜN OLAN VEFKLER; ÇİTF İSTENİLEN VEFKLERDİR. ÖRNEĞİN SADECE ÜÇLÜ - ÜÇLÜ VE DÖRTLÜ VEFK İKİLİSİ  YADA  DÖRTLÜ VE BEŞLİ VEFK İKİLİSİ   GİBİ ÇİFT  VEFK İŞLEMİ DİR. YOĞUNLUK DURUMUMUZA GÖRE İŞLEM SIRASINA ALINIR VEFKİN HAZIRLANMASI  EN AZ  7 GÜN SÜRER .

3)    VEFK YAPIM SÜRESİ 21 GÜN OLAN VEFKLER İSE; ÜÇ TANE VEYA DAHA FAZLA VEFKİN BİR İŞLEM BOYUNCA YAPILMA SÜRESİDİR.

4)     VEFK YAPIM SÜRESİ 41 GÜN OLAN VEFKLER İSE TAMAMEN ÖZEL KİŞİSEL VEFK PAKETLERİDİR. BU ÜRE DEKİ VEFKLER TAMAMEN FULL PAKETİ İÇERMEKTEDİR.  BÜTÜN VEFKLERİ KAPSAR. 

5)     VEFKLER SİZLERE İSTEĞİNİZ DOĞRULTUSUNDA VEYA SİTEMİZDE PAKETLER OLARAK SUNULUCAKTIR.

6)     VEFK YAPIM SÜRENİZ SİZE ÖNCEDEN BİLDİRİLECEKTİR.

7)     VEFK SİZE ULAŞTIKTAN SONRA MUTLAKA SİZE VERİLEN OKUMALARI YAPINIZ.  OKUMA YAPILMADIĞI VAKİT NADİREN DE OLSA UYUM SORUNU OLABİLİR. BU DURUM DA SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR.

BÜTÜN İŞLEMLER BİZİM YOĞUNLUK DURUMUMUZA GÖRE YAPILACAKTIR. BU KONUDA ANLAYIŞLI OLDUĞUNUZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞŞEKÜR EDERİZ. 

FARKLI BİR KONU VEYA SORUNUZ VAR İSE LÜTFEN AŞAĞIDA BULUNAN    KİŞİYE ÖZEL VEFK HAZIRLAMA İÇİN HEMEN TEKLİF AL KISMINI DOLDURUP BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

SAYGILARLA 

Tıkla Ara
Whatsapp Yaz!

Ledünni ve Havas İlmi Dair Ne Varsa imasibrahim.com'da var.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.