İletişime Geçin
İSTANBUL(Üsküdar) - ŞANLIURFA(Merkez) - İZMİR(Bornova) - MANİSA(Akhisar) Şubelerimizde Covid nedeni ile hem sizin hem bizim Sağlığımız için Danışanlarımızla yüz yüze göreşemiyoruz. Anlayışınız için Teşekkür Ederiz
Uzaktan Bakım ve Teşhis
Uzaktan Bakım ve Teşhis

BAKIM

Bakım , kişi üzerinde her türlü manevi etkilerin  büyü, nazar, yıldız problemleri, cin musallatı  gibi problemlerin tespit edilmesini istediği bir kontrol yöntemidir. Bu kontrol yöntemi kişi odaklı planlama yaklaşımı ve çözümüne yönelik bilgiler verir. Bakım, Dönüştürme İslami bir. Diğer dinler açısından hiç bir anlam ifade etmediğiniz, planlama gayrimüslim kültürle yetişen toplumlar bakıma itibarımız. Bu kültürde veya bu kavramıda bulunmak için mutlaka yabancı bir ülke. Maalesef ülkemizde de olumlu ilimleri (!) İnandığını ifade eden bir büyü ve manevi olması yok saydığına üzülerek şahit oluyoruz.

İnsanın maddi yapısı olduğu gibi manevi bir yapısı da vardır. Manevi yapıdaki problemli  “BAKIM”  olarak adlandırılan bir kontrol yöntemiyle yapılır. Ancak, konu sonundaki kahve falı, taist ve benzeri uygulamalarla suistimal edilmiş ve konu gerçek anlamından çıkmış durumdadır.

BAKIM NASIL YAPILIR

 

En doğru bakım, birebir   kişiyle yüzyüze olmak ve açık olmaktan iki şekilde de yapılır.  Bu şekilde gidiyor bir kontrol en doğru ve en hızlı sonuç veriyor. Çünkü kişi odaklı mekanı manyetik enerjisiyle doldurur. Bu şekilde netleştirme mümkündür. Lütfen bakım yapma kişiyle yüzyüze görüşme imkanı yoksa kişiselleştirilmiş ait bilgilerden hareket ederek büyü vb. kontrollerin ayarlanabilmesi

Kişiye ait bilgiler eksikse o takdirde kişinin fotoğrafı üzerinden bakım yapılır. Eski dönemlerde fotoğraf teknolojisi olmadığı için bizzat kişinin kendine ait çamaşır, çorap, kıyafet veya örtülerinden faydalanarak çalışma yapılırdı. Günümüzde bu tür eşyalara artık ihtiyaç duyulmamaktadır. Eğer bu şekilde kişi bilgilerinden veya fotoğrafı üzerinden bakım yapılacaksa kısa sürede sonuç almak mümkün değildir. 

Kişinin bilgileri veya fotoğrafı üzerinden yapılacak bakım için gecenin belirli saatlerinde çalışma yapmak ve ertesi gün bilgi vermek mümkündür. 

Günümüzde telefonla bilgileri alan kişilerin 15 -20 dakika sonra verdikleri sonuçlara kesinlikle itibar etmemek gerekir. Zira böyle bir yöntem yoktur. Gerçeği yansıtmaz. Karşılıklı yapılan bir bakım bile 30 dakika zaman alabilir. Büyü veya diğer problemlerin teşhis ve tespit edilmesi kolay değildir. Bu açıdan, kahve falına bakarken sizde büyü olduğunu iddia eden kişilerin yaptıkları bakım (!) tamamen asılsızdır.

BAKIM – YILDIZNAME FARKI

Bakım; kahve falı, tarot, kartlar, kitap açma, muska düşürme şeklinde olmaz. Bu yöntemlere itibar edilmemesi gerekir. Bu tespit ciddi bir çalışmadır, belirli birikim ve uzmanlaşma gerektirir. Halk arasında bakım en çok YILDIZNAME ile karıştırılır. Yıldızname farklı bir yöntemdir ve kişi üzerindeki problemleri tespit etmez. Yıldızname, kişinin yaradılışından gelen özellikleri, ahlaki yapısı, değerleri, olaylara bakış açısı gibi bilgiler verir. Yıldızname ile kişinin farkında olmadığı yönleri ortaya çıkarılır ve genellikle başka bir kişi ile olan uyumu konusunda doğru bilgiler verir. Örneğin, evlenecek olan çiftlerin birbirleriyle uyumlu olup olmadığı, karşılıklı anlaşmazlığa düşeceği muhtemel konular, ortak noktaları gibi bilgilere ulaşma konusunda son derece yeterli bilgiler verir.

Bakım karşılıklı yapılıyorsa, kişinin manevi ve manyetik yapısı üzerinden hareket ederek alınan bilgiler toplanır. Toplanan bu bilgiler HAVASS İLMİ ölçülerinde değerlendirilir ve varsa kişinin maruz kaldığı sorunlar tespit edilerek çözüm önerileri belirlenir. Eğer bakım uzaktan yapılıyorsa, gecenin uygun bir saatinde yine havass ilmi çerçevesinde çalışmalar yapılır ve varsa sorunlar tespit edilir. Uzaktan bakım karşılıklı yapılana göre daha yorucudur ve daha az bilgi verir.

BAKIM HAKKINDA BİLİNEN YANLIŞLAR

- Bakım, bir fal yöntemi değil!
- Bakım uzmanlığı işidir, kahve falı, tarot, kartlarla, kitap açarak bakım yapamaz!
- Uzaktan bakım için en az bir günlük süreye ihtiyacınız vardır. Kısa sürede açık bakım yapılamaz!
- Bakım ile yıldızname arasında ciddi farklılıklar vardır. Yıldızname bakım değil!
- Bakım bilinmeyen konular için yapıldı!
- Uzman olmayan kişilerce yapılan bakım, üzerinizde kalıcı zararlar konusundabilir!
- Bakım sonucu tespit edilen büyü, nazar, cin musallatı, yıldız problemleri mutlaka çözülmelidir!
- Bakım yapan kişi üzerinizde büyüteçte bulunduğunu belirtense büyü yapanları tanımlamalıdır!
- Bakım merak gidermek için yapılmaz! Yapılandırılmış bakım servisi

Tıkla Ara
Whatsapp Yaz!

Ledünni ve Havas İlmi Dair Ne Varsa imasibrahim.com'da var.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.